Reklamační list ke stažení zde - Odstoupení - reklamace-vymena.pdf

 

Vrácení či výměna zboží do 14 dnů od nákupu

Nakoupili jste u nás oblečení, které Vám nesedí, nelíbí se Vám barva nebo prostě jej chcete z jakého koliv důvodu vrátit? Na veškeré nakoupené zboží poskytujeme 14-ti denní lhůtu na vrácení či výměnu bez udání důvodu. Jak tedy v případě vracení či výměny postupovat?

  1. Zboží je nutné vrátit nepoužité, čisté, neporušené a v orginálním obalu, vč. všech visaček. K vrácenému zboží přiložte fakturu, na kterou uveďte Vaše číslo účtu.
     
  2. Zboží, které chcete vrátit či vyměnit, zabalte a odešlete jako běžnou zásilku bez dobírky (zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty) zašlete dle informacích uvedených v kontaktech.
     
  3. V případě vracení zboží přiložte prosím číslo účtu, kam máme odeslat peníze. Peníze Vám odešleme na Váš účet během 21 dnů od přijetí zaslaného zboží.
     
  4. V případě výměny zboží Vám po obdržení zaslaného zboží zašlete informaci o termínu dodání Vámi vybrané jiné velikosti či barevného provedení oblečení. U první výměny oblečení Vám neúčtujeme žádné poštovné.

Při nákupu na IČ se nevztahuje obecná záruka vrácení zboží do 14 dnů, daná podle občanského zákoníku pro běžné nepodnikající spotřebitele! Pokud tedy nakupujete jako podnikatel nebo pro svoji společnost, kontaktujte nás, rádi Vám dodáme vzorky pro odzkoušení velikostí.

 

Reklamace

Na veškeré prodávané oblečení se vztahuje 2-letá záruka. Reklamace vyřizujeme v zákonné lhůže do 30-ti dnů. Reklamované zboží prosím vhodně zabalte a odešlete jako běžnou zásilku bez dobírky dle informacích uvedených v kontaktech.

O průběhu reklamace Vás budeme informovat pomocí e-mailu či telefonicky.